0551 405 77 77
Kayıtlarımız Başlamıştır.
Golden Suit Rezidans bayan öğrenci kayıtlarımız başlamıştır. Tükenmeden yerinizi ayırtmayı unutmayınız. Kayıt yaptırmak için 0551 405 77 77 Numarasından bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Kayıt için Şehir dışından gelecek olan misafirlerimiz için Konaklama hizmeti sağlamaktayız. Kampüs Öğrenci Yurdu olarak hizmet veren Otel konforunda, her şey dahil Kız Öğrenci Yurdumuzun kayıtları içinde aynı numaran iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
NE KADAR GÜVENLİ? NE GİBİ ÖNLEMLER ALIYORSUNUZ?
Yurtlarımız 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları,alarm sistemleri ve ekipmanları ile donatılmış binamız, alınan tüm yangın,güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdahaleye hazır durumdadır.
OKULA ULAŞIM KOLAYLIĞI?
Nevşehir üniversitesine 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.
HERHANGİ BİR DERNEK, VAKIF VEYA CEMAATLE BAĞLANTINIZ VAR MI?
Herhangi bir dernek,vakıf,düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı ve bağımlı değiliz. Hiçbir şekilde kimsenin düşüncesinden veya giyiminden dolayı ayrım yapılmaz.
ÇAMAŞIR HİZMETLERİ İÇİN AYRI BİR ÜCRET ALNIYOR MU?
Çamaşır makineleri ve kurutma makineleri ücretsiz olarak kullanılmaktadır.
ISINMA SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUM
Binalarımız en son teknoloji ile donatılmış doğalgaz kalorifer sistemleri ile ısıtılıyor.
FİYATLARINIZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİZ?
Fiyat bilgisi için bize ulaşmanız daha uygun olacaktır. Misafirlerimizin ödeme konusunda problem yaşamamaları için, isteklerine göre peşin veya vade seçenekleri yada kredi kartı ile ödeme yapmalarına imkan tanınmaktadır.
ODA ARKADAŞIMI NASIL SEÇEBİLİRİM?
Birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız veya arkadaşlarınızla aynı odaya kayıt yaptırabilirsiniz. Sizin bir tercihiniz yoksa idarecilerimiz durumunuza, sosyo-kültürel yapınıza vb. uygun şekillerde oda arkadaşlarınızı seçmektedir.
ODA ARKADAŞIMLA DÖNEM İÇERİSİNDE ANLAŞAMAZSAM NE OLACAK?
Nadir olarak anlaşmazlıkla karşılaşılsa da müdürlerimiz tarafından misafirlerimiz istedikleri bir başka muadil odaya nakil durumu gerçekleştirilmektedir.